יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער ויו"ר ועדת הקורונה, ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון סיירו בעסקים בדרום תל אביב שנפגעו כתוצאה ממשבר הקורונה

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער: "מאכזב ומתסכל לראות שלמרות שאנחנו בתוך האירוע הזה שנה, סוגיות היסוד לא זכו לפתרון כי מתעסקים בפוליטיקה ולא רואים את האנשים שבשטח. נקים ממשלה שרואה את המצוקות של האנשים ונותנת להן מענה"

מנכ"ל ארגון אורט העולמי לשעבר אבי גנון מצטרף לתקווה חדשה

גנון, בן 49, הוא יליד העיר באר שבע. באמתחתו 23 שנות עשייה ציבורית, עם ניסיון עשיר של פעילות חינוכית-ציונית הן בארץ, עם התמקדות בצמצום פערים בחברה הישראלית והן בחו"ל, אשר עסקה בעיקר בחיזוק הקשר בין הקהילות יהודיות בעולם לישראל.

תוכנית תקווה חדשה: העלאת הבטחת הכנסה לקשישים וביטוח סיעודי ממלכתי

כ-200,000 קשישים בישראל חיים היום ברמה של עוני מחפיר ומספרם הולך וגדל מדי שנה. מתוך מחויבות לדור המבוגר ומתוך מחויבות לאפשר להם להזדקן בכבוד ממשלת תקווה חדשה תקדם עם הקמתה שני מהלכים מרכזיים לרווחת הקשישים בישראל:

בני בגין מצטרף לרשימת תקווה חדשה בראשות גדעון סער.

בגין בגין: "בשנים האחרונות ובייחוד בשנה האחרונה, אנחנו עדים לתופעה מוזרה ומסוכנת. דווקא מן הממשלה יוצאות התקפות חריפות, גסות, נגד מוסדות השלטון המרכזיים במדינת ישראל, המוסדות הממלכתיים שלנו. את התופעה הזו צריך להפסיק."

גדעון סער: "אני מאמין. ומי שמאמין לא מפחד".

יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער במאהל המחאה של בתי החולים הציבוריים: "קורא לממשלת המחדל להתעשת ולתת לאלו שעומדים בחזית פתרון מידי"

על רקע קריאת מנהלי בתי החולים הציבוריים, הגיע הערב (ג') יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער למאהל המחאה מחוץ למשרד האוצר בירושלים.

שיר הברדק #2

הדליקו רמקולים

יו"ר מועצת יש"ע וראש המועצה האזורית בקעת הירדן הודיעה על תמיכתו בתקווה חדשה ובגדעון סער:

"אני מצטרף ל"תקווה חדשה", מאמין במנהיגות של גדעון סער ותומך בו לראשות הממשלה".

מישל בוסקילה, המשנה לראש העיר אשקלון, מצטרף לנבחרת תקווה חדשה לכנסת ה-24.

בוסקילה היה עד להקמת תקווה חדשה מהפעילים המרכזיים של תנועת הליכוד, חבר הליכוד במשך 29 שנים ובין היתר כהן עד עתה כיושב ראש סניף הליכוד באשקלון, חבר מזכירות הליכוד וחבר מרכז התנועה. בוסקילה מכהן כחבר מועצת העיר אשקלון משנת 2009. בבחירות המוניציפליות ב-2018 הוביל בוסקילה את רשימת הליכוד למועצת העיר אשקלון והוא מכהן עד היום כמשנה לראש העיר וממונה על מסחר והתעשיה ואיכות הסביבה בהנהלת העיר.

גדעון סער: "אחרי יותר מעשרים שנה בצמתי קבלת ההחלטות של המדינה - אני מתמודד על תפקיד ראש ממשלת ישראל. כדי לשנות כיוון למען עתיד ילדינו. כדי לאחד את העם. כדי להחזיר את התקווה"

תקווה חדשה מבטיחה - נקים אוניברסיטה בגליל

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער: "הגיע הזמן להשקיע בצפון ולהזניק אותו. ממשלה בראשותי תפעל להבאת מקומות עבודה איכותיים לצפון ותקים אוניברסיטה בגליל שתהווה עוגן לאזור כולו, כחלק מתוכנית לאומית להזנקת הצפון."

דני דיין מצטרף ל״תקווה חדשה״ ולרשימתה לכנסת.

דני דיין, שכהן 4 שנים כקונסול הכללי של ישראל בניו-יורק והיה יו"ר מועצת יש"ע מצטרף לנבחרת ״תקווה חדשה״. במסגרת תפקידו יצר דיין קשרים הדוקים ביותר עם כל גווני הקהילה היהודית, עם בכירי שתי המפלגות הגדולות ושלל קבוצות בחברה האזרחית האמריקנית וזכה להערכה מקיר לקיר על אופן ביצוע תפקידו.

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער להנהלת איפא"ק: "אני קורא לנשיא הנבחר ביידן והממשל החדש- אל תחזרו להסכם הגרעין הקודם עם איראן"

הערב (ד') שוחח יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער עם הנהלת איפא"ק, השדולה האמריקאית הפרו-ישראלית. השנה, בשל מגפת הקורונה, התקיימה השיחה עם ההנהלה בזום ולא בירושלים, כנהוג בשגרה. יו"ר תקווה חדשה גדעון סער התייחס לנושא הגרעין האיראני: "אני קורא לנשיא הנבחר ביידן ולממשל החדש: אל תחזרו להסכם הגרעין הקודם עם איראן.

קמפיין השטח של תקווה חדשה- ״זומטולה עד אילת״

יו״ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער השיק הבוקר את האולפן המיוחד של ״תקווה חדשה״ ממנו יועברו מפגשי זום של תומכי תקווה חדשה בכל רחבי הארץ, כתחליף לכנסים הנהוגים שלא בימי קורונה.

מחליפים את ממשלת הברדק - בגדעון סער חזק.

הדליקו רמקולים וצפו>>

יו״ר תקווה חדשה גדעון סער בביקור הבוקר במתחם החיסונים ברמת גן: "חייבים לחסן מיידית את עובדי החינוך המיוחד שממשיכים לעבוד גם בסגר״

"קראתי כבר לפני שבועיים לחסן את עובדי מערכת החינוך, את הגננות והמורים. הדבר הזה לא נעשה לצערי הרב. אנחנו חייבים לשאוף לחידוש הלימודים בהקדם האפשרי ולשם כך צריך כבר היום לדאוג לחיסון עובדי ההוראה. מה שהכי דחוף, זה לחסן מיידית את עובדי החינוך המיוחד שממשיכים לעבוד גם בסגר ועושים עבודת קודש. צריך לתת להם את האפשרות לעבוד בבטחה, לשמור על הבריאות שלהם ושל הילדים. אני לא מבין את ההתנגדות העיקשת של משרד הבריאות לחסן את עובדי ההוראה"

מדינת ישראל נכנסת לסגר נוסף. יו"ר תקווה חדשה גדעון סער: ״ממשלת ישראל אכזבה. נתניהו נכשל כישלון מנהיגותי וניהולי מוחלט. דבר אחד ברור: מי שכשל- לא יוכל לתקן״

מחליפים את האכזבה- בתקווה חדשה!

מחליפים את האכזבה בתקווה- הצטרפו אלינו ונחזיר את התקווה למדינת ישראל!

גם אסף איזק ראש מועצת חוף הכרמל מביע תמיכה ב״תקווה חדשה״ ובגדעון סער לראשות הממשלה

יו״ר תקווה גדעון סער: ״החינוך יהיה מהנושאים שיעמדו בראש סדר העדיפויות של ממשלה בראשותי."

יו״ר תקווה גדעון סער: ״החינוך יהיה מהנושאים שיעמדו בראש סדר העדיפויות של ממשלה בראשותי. כשר החינוך הובלתי, יזמתי ובצעתי את המהלך הגדול לחינוך חינם לגילאי 3-4. ממשלה בראשותי תעביר את האחריות לחינוך בגיל הרך מגיל לידה ועד גיל 3 למשרד החינוך, תיצור רצף פדגוגי בגילאים החשובים ביותר לילדינו ותקבע סטנדרטים ראויים של פיקוח והכשרה. גם בחינוך-יש תקווה חדשה!"

גם ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר מצטרף לתמיכה ב״תקווה חדשה״ ובגדעון סער לראשות הממשלה

רפורמת המשפט חלק ב'

גדעון סער מציג את החלק השני מתוך תכניתו לתיקון מערכת המשפט כראש ממשלה. צפו>>>

גדעון סער בסרטון ראשון מתוך התכנית שלו לתיקון מערכת המשפט כראש. צפו>>>

עו״ד מיכל דיאמנט מצטרפת לנבחרת ״תקווה חדשה״.

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער: "עו״ד מיכל דיאמנט היא אשה עם השקפת עולם סדורה, המבינה לעומק את חשיבות אחדות העם כערך וכיסוד בעוצמה הלאומית שלנו. היא תצטרף לנבחרת תקווה חדשה לכנסת ה-24, תשתלב בצוות המכין את תוכנית תקווה חדשה לרפורמות במערכת המשפט ותתמקד בנושא זכויות האזרח בחקירה ובמשפט."

יו"ר ועדת הקורונה, יפעת שאשא ביטון: "קבינט הסגרים הכניס אותנו ל'פייק סגר' שלא מחסל את המחלה, הוא מחסל רק את העסקים!"

יו"ר ועדת הקורונה יפעת שאשא ביטון (תקווה חדשה) קיימה היום מפגש עם ראשי רשויות בנושא תכנית המפלגה לשינוי שיטת הממשל והעברת סמכויות מהשלטון המרכזי לרשויות המקומיות. "הדבר היחידי שקטעו בסגר, זה את הפרנסה של האנשים ולא שום דבר אחר".

ראש העיר חדרה תא״ל (מיל.) צבי גנדלמן, הודיע היום על פרישה מהליכוד, והצטרפות ל״תקווה חדשה״ ותמיכה בגדעון סער לראשות הממשלה

בשורה משמחת לשנה האזרחית החדשה: החל מה-1 לינואר 2021 יוכלו לתבוע תושבי הישובים הנכללים בחוק 'עכו', החזרים כספיים בגין הטבות המס שאושרו בחוק אותו יזמה ח"כ לשעבר מיכל שיר בכנסת האחרונה.

כזכור, במסגרת החוק שונו הפרמטרים בהטבות המס כך שישוב עירוני שהמדד החברתי כלכלי שלו 4 ומטה והמדד הפריפריאלי שלו 4 ומטה, הנמצא במפת הישובים הזכאים להטבות מס, יהיה זכאי לתוספת של עד 5% בהטבת המס, וכן 36 אלף שקל לתקרת ההכנסה, בלבד שההטבה לא תעלה על 12% ו-168 אלף שקל.

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער בביקור בלוד: "מדינה רצינית חייבת להשליט חוק וסדר בכל שטחה. נשק בלתי חוקי מסתובב ברחבי המגזר הערבי בכמויות והממשלה לא עושה דבר".

סער ביקר הבוקר את התושבים שרכביהם הוצתו השבוע. בשיחה עמם אמר: "מה שקורה פה בלוד, מרכז הארץ, זה דבר הזוי. אובדן תחושת הביטחון האישי של התושבים, האלימות שבאה לידי ביטוי בהרבה צורות, שימוש בנשק בלתי חוקי שנפוץ בצורה קיצונית במגזר הערבי."

ראש העיר ראשון לציון, הרביעית בגודלה בישראל, מביע תמיכה ב״תקווה חדשה״ ובגדעון סער לראשות הממשלה.

ראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי מצטרף לרשימת ״תקווה חדשה״ בראשות גדעון סער.

ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי: ״ אני נרגש ושמח להצטרף לתנועת תקווה חדשה בראשות גדעון סער, ראש הממשלה הבא של ישראל. ישראל זקוקה להנהגה חדשה ולתקווה חדשה. החלטתי לעזוב את תנועת הליכוד בה הייתי חבר שנים ארוכות, משום שהתנועה ומנהיגה, בנימין נתניהו, שינו את פניהם ואכזבו את הציבור. דווקא היום, בשעה שאנו זקוקים יותר מכל לאחדות, הליכוד בהנהגת נתניהו מוביל שיח מפלג, משסה, מתלהם, ונוקט בתרבות של הכפשה."

גדעון סער בראיון לאיילה חסון, חדשות 13:

"טובת המדינה מחייבת את החלפת נתניהו. אני מתכוון להחליף את נתניהו ומאמין שהציבור ייתן בי את האמון. בשום תסריט לא אשב בממשלה בראשותו, כי המשך כהונתו מנוגד לטובת המדינה ועל זה לא אתפשר.״ צפו בראיון המלא >>

ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון: "החלטות אמיצות בזמן היו מונעות סגר שלישי"

רגע לפני הסגר השלישי, יו"ר ועדת הקורונה, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון, התייחסה להחלטת הממשלה ובקרה בחריפות את ההחלטה לצאת לסגר שלישי, במקום ביצוע פעולות מנע ; פעולות אכיפה נחושות של התקהלויות, בדיקות המוניות בישובים אדומים, בדיקות סקר במערכת החינוך, ביצוע בדיקות בנתב״ג לחוזרים כדי לא לייבא את הנגיף, הענקת סמכויות נרחבות לראשי הערים, והמשך חיזוק מערכת הבריאות.

גדעון סער : ״אני שמח וגאה על החלטתו ובחירתו של חברי, השר זאב אלקין להצטרף ל״תקווה חדשה״ בראשותי.

אני מכיר היטב את זאב שנים רבות כאחד מנבחרי הציבור האיכותיים ביותר, החכמים ביותר והערכיים ביותר בזירה הפוליטית שלנו. השר אלקין עבר מסלול ציבורי מרשים ובצע תפקידים רבים ומגוונים בכנסת ובממשלה, ונסיונו עשיר במיוחד. הוא בקיא מאין כמותו בסוגיות הבטחון הלאומי של ישראל, בשדה המדיני, בנושאי הליבה של הציונות - עליה והתיישבות, בתחום החינוך, המדע וההשכלה הגבוהה.

השר זאב אלקין פורש מהליכוד ומצטרף לתקווה חדשה בראשות גדעון סער

"אנחנו הולכים לבחירות רביעיות בגלל רצון נתניהו להשפיע על מינוי פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה" צפו בדבריו המלאים:

סיור ביה"ח הדסה ותוכנית שלושת השלבים

המועמד לראשות הממשלה, גדעון סער סייר יחד עם הצוותים הרפואיים במרכז רפואי הדסה עין כרם, ירושלים.
בפתח דבריו הודה סער לצוותים הרפואיים ואמר: ״שוב שומעים היום דיבורים על סגר נוסף. יש אלטרנטיבה ללולאת הסגרים שיוצרת נזק מתמשך לכלכלה הישראלית ולאזרחים״.

הצטרפות שאשא-ביטון

גדעון סער ויו״ר ועדת הקורונה ח״כ ד״ר יפעת שאשא-ביטון הגיעו להסכמה בדבר שותפות המבוססת על ערכים משותפים ועל הבנת האתגרים העומדים בפני המדינה והצורך לחולל שינוי.
ח״כ שאשא-ביטון תהיה מ״מ וסגנית יו״ר התנועה החדשה ותוצב במקום השני ברשימה בבחירות לכנסת.

הדלקת נרות יחד עם לילי בן עמי- חוק האפוטרופסות

גדעון סער הדליק הערב נרות בביתה של הגב׳ לילי בן עמי, אחותה של מיכל סלה ז״ל שנרצחה בידי בן זוגה סער: ״לילי הייתה שותפה מלאה להליך החקיקה של החוק שאושר סופית אתמול בכנסת וקבע את העקרון של שלילת אפוטרופסות על מבצעי עבירות של רצח, ניסיון לרצח ואונס קטין במשפחה. החוק הזה עושה צדק עם הקורבנות ומשפחותיהם ומאפשר למשפחות שעברו את הטראומות הקשות ביותר לנסות ולהשתקם ולשקם את חיי הילדים. אני מאוד מתרגש להיות כאן הערב ולחגוג איתכם את חג החנוכה. ביחד הבאנו אור וגרשנו חושך״.

תוכנית 3 השלבים של גדעון סער למדינה ירוקה

מגפת הקורונה מלוה אותנו כבר יותר משנה. החיים שלנו מתנהלים מגל הדבקה אחד לשני, ומסגר לסגר.
לצפייה בתוכנית 3 השלבים >>>

10 עובדות על גדעון סער

10 עובדות שלא ידעתם על גדעון סער >>>

ראיון פגוש את העיתונות

"מי שרוצה את נתניהו כראש ממשלה- שלא יצביע עבורי"

הכרזה - גדעון סער

גדעון סער מתייצב בראש תנועה פוליטית חדשה, ויתמודד על ראשות הממשלה בבחירות הקרובות במטרה להחליף את בנימין נתניהו ולהחזיר את התקווה למדינת ישראל.
בהכרזה שנתן לכלי התקשורת נימק את מהלך זה והציג את חזונו להחזרת התקווה למדינת ישראל