ליכודניק אמיתי מצביע תקווה חדשה

לקהילה האתיופית יש בית פוליטי חדש

ראש הממשלה לשעבר, יצחק שמיר ז"ל, ראה כחובה וזכות גדולה להעלות את יהודי אתיופיה ארצה. בכנסת הבאה נכדתו, עו''ד מיכל דיאמנט, מועמדת תקווה חדשה, תמשיך את העשייה במחוייבות גדולה לקהילה האתיופית ולמאבק לשוויון בחברה הישראלית. לקהילה האתיופית יש בית פוליטי חדש. הצטרפו אלינו גם אתם >>>

המשימה הלאומית הראשונה שלנו היא החזרת הבטחון והמשילות בנגב ובגליל.

את נתניהו צריך להחליף-ואנחנו נעשה את זה!

מפלגת תקווה חדשה מתחייבת לדאוג לזכויות בעלי החיים בישראל

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער, חתם יחד עם עמותת תנו לחיות לחיות על מסמך התחייבות לקידום מעמד בעלי החיים ודאגה לזכויותיהם. ׳תקווה חדשה׳ התחייבה לכלול בהסכמים הקואליציוניים את הדרישה להעברת סמכויות אכיפת חוק "צער בעלי חיים" ממשרד החקלאות. בנוסף, תוקם ועדה שתבחן את האפשרות להקמת רשות לאומית להגנה על זכויות בעלי חיים.

כרטיס ההתחייבויות שלנו - שינוי של 180 מעלות ב180 ימים

תקווה ירוקה

מפלגת עלה ירוק קוראת להצביע לתקווה חדשה בראשות גדעון סער.

תקווה לצפון

תקווה לצפון- תכנית תקווה חדשה לחיזוק הגולן והגליל

ב-23.3 עושים שינוי ומחליפים את ממשלת המחדל!

מאות אלפי מובטלים, עשרות אלפי עסקים שנסגרו, שנתיים ללא תקציב וזה מה שיש לנתניהו רגב וכץ להגיד.

החשבון פשוט - גדעון סער הוא היחיד שיכול להרכיב ממשלה יציבה ולמנוע בחירות נוספות.

ראש מטה המיוחדים של תקווה חדשה, אורי יצחקי, בראיון מעורר השראה.

תקווה חדשה חזקה היא האפשרות היחידה לשינוי

פוסטר קהילת הלהטב

מצע תקווה חדשה לקהילת הלהט"ב

סיור דרות תא

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער סייר בדרום תל אביב

חלק 2 מתוך הראיון של גדעון סער עם אורי יצחקי

החשבון פשוט

גדעון סער הוא היחיד שיכול להרכיב ממשלה יציבה ולמנוע בחירות נוספות. גדעון סער- התקווה היחידה לשינוי.

מי יכול להקים ממשלה יציבה ולמנוע בחירות נוספות? צפו וגלו.

אילתים- יש לכם תקווה חדשה!

מאיר יצחק הלוי, ראש העיר אילת, הוא מנהיג של אהבה וסולידריות. אחרי 17 וחצי שנים של עשייה מוניציפאלית מפוארת, ימשיך את העשייה בזירה הארצית בממשלת תקווה חדשה, התקווה היחידה לשינוי.

ישראל זקוקה לשינוי, אנחנו נעשה אותו.

תקווה חדשה תשנה את שיטת הממשל, תגביל כהונת ראש ממשלה ל-8 שנים ותקים ממשלה חזקה ויציבה.

אנחנו נעשה שינוי, אנשי חינוך ינהלו את החינוך.

בממשלה בראשות תקווה חדשה, ח"כ וד"ר לחינוך יפעת שאשא-ביטון תהיה שרת החינוך. אנחנו נעשה שינוי, אנשי חינוך ינהלו את החינוך.

אלוף במיל׳ עמוס מלכא, ראש אמ״ן לשעבר, מביע תמיכה בתקווה חדשה ובגדעון סער לראשות הממשלה

"הבחירות הן גורליות עבור מדינת ישראל. התוצאות שלהן צריכות לקבוע אם אנחנו ניגאל מטירוף המערכות השלטוני, מהשעבוד של מדינה שלמה לצרכים של איש אחד, שמכנה אזרחים כ"תחלואה"- או שאנחנו נמשיך להתדרדר למצב מסוכן עד כדי חשש לדמוקרטיה ומזה אני מאד מוטרד. אלוף במיל׳ עמוס מלכא, ראש אמ״ן לשעבר, מביע תמיכה בתקווה חדשה ובגדעון סער לראשות הממשלה

תקווה חדשה להוזלת יוקר המחייה- ביטול תאגידי המים

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער ומנהל מטה הבחירות של תקווה חדשה, ראש העיר רמת גן כרמל שאמה הכהן, השיקו את תכנית המפלגה לביטול תאגידי המים, כחלק מהמאבק ביוקר המחייה בישראל. מאז הקמת תאגידי המים, החל משנת 2001 חשבונות המים עלו בכ-65%, הרבה יותר מכל מוצר בסיס אחר. עליית המחיר נובעת ממבנה ניהולי בזבזני, כפול ולא יעיל.

אנחנו נחזיר את החוק והסדר לנגב ולכל חלקי הארץ

בעקבות אירועי הפשיעה האחרונים בנגב, ערך יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער סיור במועצה אזורית רמת נגב יחד עם ראש המועצה ערן דורון. השניים ביקרו בתצפית במצפה רביבים, שם קיבל סקירה מאנשי המועצה וארגון השומר החדש על האלימות באזור ועל היעדר המשילות בשטח המועצה.

התקווה היחידה לשינוי זה אנחנו

התקווה היחידה לשינוי זה אנחנו. בואו איתנו ביחד.

תקווה חדשה לעסקים הקטנים

סיפורם של אירנה ואוריאל הוא סיפורם של מאות אלפי עצמאיים ובעלי עסקים בישראל בשנה האחרונה. הם היו שם בשביל המדינה, אבל המדינה לא עמדה לצידם ברגע האמת. 90,000 עסקים קרסו, רבים אחרים נפגעו קשה. כשאינטרסים אישיים מנהלים את המשבר, אז לממשלה לא אכפת מהעסקים הקטנים, הלב של הכלכלה.

תכנית תקווה חדשה להזנקת בירת ישראל

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער: "ממשלה בראשותי תבנה בגבעת המטוס תבנה בעטרות ותבטיח, באמצעות פעולה ובנייה בירושלים את הרוב היהודי בירושלים ואת אחיזתנו ועתידנו בבירת ישראל לדורי דורות"

תקווה חדשה לאנשים עם מוגבלויות

תקווה חדשה משיקה את התכנית למען אנשים עם מוגבלויות

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער: ״הזדמנות שווה לאנשים עם מוגבלויות היא חובתה של המדינה והיא גם זכות של כל אחד מאיתנו. מממשלה בראשותי תנהל מדינה ששווה לחיות בה.״ יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער, יו"ר ועדת הקורונה ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון ויו"ר מטה המיוחדים של המפלגה, אורי יצחקי, השיקו את תכנית המפלגה למען אנשים עם מוגבלויות.

תקווה לסביבה- השקת מצע מפלגת תקווה חדשה בתחום הגנת הסביבה

מפלגת תקווה חדשה השיקה את המצע הנוגע לתחום הגנת הסביבה, בהשתתפות יו"ר המפלגה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער, השר לשעבר זאב אלקין וחברת הכנסת לשעבר שרן השכל. התכנית הלאומית של המפלגה הינה תכנית ארוכת טווח שעתידה להבטיח את התמודדות מדינת ישראל עם האתגרים הסביבתיים המורכבים העומדים לפתחה, בשל משבר האקלים ומאפייניה הייחודיים של מדינת ישראל. לקריאת התוכנית: https://www.newhope.org.il/environment/

את ממשלת הברדק של נתניהו חייבים להחליף.

תלמידי כיתות ה' עד י' שלנו, נמצאים בבית קרוב לשנה וממשלת הברדק חושבת על לפתוח שוב את נתב״ג. תדליקו רמקולים כי הצלצול הזה הוא בשבילכם!

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער, השר לשעבר יועז הנדל וראש מועצת חוף הכרמל, אסיף איזק, ערכו סיור בחוף נווה ים בהמשך לאירוע זיהום חופי ישראל.

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער, השר לשעבר יועז הנדל וראש מועצת חוף הכרמל, אסיף איזק, ערכו סיור בחוף נווה ים בהמשך לאירוע זיהום חופי ישראל. יו"ר מפלגת תקווה חדשה גדעון סער: "עם ישראל הראה בהירתמות שלו את האכפתיות שלו, לערכים של טבע וסביבה. אנחנו בתקווה חדשה פרסמנו בשבוע שעבר מצע מפורט בנושא הגנת הסביבה, שכולל תפיסה שלמה בנושא הרחבת השמורות הימיות והמחויבות לניקיון החופים. כמובן שלא ידענו באותן שעות ממש, מה עומד להתרחש בהם. יש לנו רצועת חוף מדהימה, אנחנו חייבים לשמור עליה.״ השר לשעבר יועז הנדל: ״אני שירתתי כאן באזור וכואב לי לראות מה קרה פה. גדעון סער ותקווה חדשה לא רק מחויבים לסביבה ירוקה, אלא גם לבחון איך מונעים תופעות כאלה, איך עוצרים אותן מלכתחילה. זה הזמן להתעסק בפתרונות." ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אסיף איזק: ״אני רוצה להודות לתקווה חדשה שהגיעו ראשונים לשטח, רואים את הדברים, לומדים את הדברים וערים יחד איתנו לאתגרים המשמעותיים. אנחנו נמשיך לפעול ואני מקווה מאוד שבחודשיים הקרובים זה יהיה מאחורינו, אני קורא לממשלה- אל תשאירו אותנו לבד."

ג׳ינגל הבחירות של תקווה חדשה >>>

את מי מעניינת עכשיו איכות הסביבה? אותנו!

‘תקווה חדשה’ תגבש תוכנית לאומית חדשה, ארוכת טווח, שתבטיח את התמודדותה של ישראל עם האתגרים הסביבתיים שעומדים לפתחה.

מה כולם רוצים? תקווה חדשה.

תקווה לחינוך - תקווה חדשה מציגה את תכנית החינוך המלאה

יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער: "לא הגיוני שלממשלה אין עדיין תכנית ואופק לחצי ממערכת החינוך, תלמידי כתות ה'-י'. מה צריך לקרות כדי שהממשלה הרעה הזאת תתעשת ותתיחס לילדים שלנו? האם הממשלה מחכה ששנת הלימודים תסתיים כדי שהנושא הזה ירד מהפרק?״

גדעון סער - ראש ממשלה של כולם. ממשלה בשבילו (או) ממשלה של כולם

תקווה חדשה ממשיכה בקמפיין "ראש ממשלה של כולם" עם הקרנת מסר ההמשך "ממשלה בשבילו (או) ממשלה של כולם" על בית ז'בוטינסקי מתחת למצודה בתל אביב, מטה הליכוד הארצי.

בואו איתנו - נחבר את ישראל ונקים ממשלה של כולם.

הורגלנו לחפש את המפריד והמפלג. אבל השסעים בינינו מחלישים אותנו. יש לנו כל כך הרבה משותף ומאחד. בואו איתנו - נחבר את ישראל ונקים ממשלה של כולם.

יפעת שאשא-ביטון, מעמתת את נתניהו עם העובדות על ממשלת המחדל שלו.

הקשיבו לדבריה הנוקבים של ח״כ ד״ר יפעת שאשא-ביטון, אשה חזקה עם עמוד שדרה, שמעמתת את נתניהו עם העובדות על ממשלת המחדל שלו.

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער וראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי ערכו סיור בעיר אילת

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער: "סיירתי באילת יחד עם ראש העיר ומועמד תקווה חדשה לכנסת מאיר יצחק הלוי. הלב מתכווץ למראה העיר הסגורה והמלונות הסגורים. זה כואב וזה לא חייב היה להיות כך. כשחוק איי התיירות הופעל הייתה פחות תחלואה בעיר משמעותית מאשר כעת כשיש סגר.

"הבחירות האלו הן קו פרשת המים..." גבי כנפו, מ"מ ראש העיר אשדוד, איש הליכוד 30 שנה מבין שהליכוד השתנה וכבר לא מה שהיה פעם

גבי כנפו ועוד רבים אחרים הצטרפו לגדעון סער ול"תקווה חדשה" כדי להחזיר את האחדות והיציבות לעם ולמדינה ועל מנת שגדעון סער יוביל בישראל ממשלה בשביל כולם.

יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער במהלך ביקורו בעיר אילת: "קורא לממשלה להתעשת. שכחו את ילדי ישראל- לא סביר שמנהלים את החינוך כמו חלטורה"

יו"ר תקווה חדשה ומועדה לראשות הממשלה גדעון סער סייר באילת יחד עם ראש העיר ומועמד תקווה חדשה לכנסת, מאיר יצחק הלוי.

סיסמת הבחירות של תקווה חדשה: "גדעון סער - ראש ממשלה של כולם"

מפלגת תקווה חדשה השיקה את הסיסמה שתלווה את מערכת הבחירות לכנסת ה-24. יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער: "ישראל צמאה למנהיגות חדשה, מחברת ומאחדת. לצערנו נתניהו בחר לפלג את העם ולסכסך ציבור בציבור למען אינטרסים פוליטיים. ב-23.3 אזרחי ישראל יצאו לקלפי להחליף את ממשלת המחדל בממשלה שתראה אותם ותביא תקווה חדשה, אחדות ויציבות."

בזמן ששרי הממשלה היו עסוקים בלזרוק אחריות זה על זה, תלמידי ישראל הופקרו,ועבור שני מיליון תלמידים ותלמידות שנת הלימודים הזו אבודה.

למרות המאמצים הרבים של צוותי ההוראה המצויינים שלנו, ממשלת המחדל ומשרד החינוך בפרט, נכשלו בניהול המשבר ועד היום לא הציבו אסטרטגיה פדגוגית ומקצועית להשלמת הפערים הלימודים, החברתיים והרגשיים של ילדינו. בשישה צעדי חירום, נשקם את מערכת החינוך

במסיבת עיתונאים מיוחדת הוצגה תכנית החירום של תקווה חדשה לחינוך הבהיר יו"ר המפלגה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער כי בממשלה שיקים תיק החינוך יישאר בידי תקווה חדשה ובו תכהן חה"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון, ד"ר לחינוך.

יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער ויו"ר ועדת הקורונה ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון השיקו את תכנית החירום של המפלגה בתחום החינוך, להתמודדות המיידית הנדרשת עם השלכות משבר הקורונה וצמצום הנזקים שנגרמו לתלמידים בשנה האחרונה.

העסקים הקטנים והעצמאיים הם מנוע הצמיחה העיקרי של מדינת ישראל. לא ניתן להם ליפול.

תקווה חדשה מתחייבת להעניק לעצמאיים רשת ביטחון ליום סגריר ולבטל את הבירוקרטיה והסחבת בקבלת המענקים. נעשה כל מה שצריך שהעצמאיים יחזרו לעמוד על הרגליים. גם לעצמאיים -יש תקווה חדשה.

קבלו את הנבחרת המצויינת והמגוונת של תקווה חדשה לכנסת ה-24!

גדעון סער: "כיו״ר הועדה לקידום מעמד האשה יזמתי והעברתי בכנסת ה-17 בקריאה ראשונה את החוק להכרה לצרכי מס בטיפול ילדים. כראש ממשלה - אבצע זאת!"

גדעון סער: "הקורונה היא האויב של כולנו והיא מחייבת אותנו להיות חזקים ומאוחדים. אזרחי ישראל, אני מבקש מכם: שמרו מכל משמר על עצמכם ועל יקירכם".

מישל בוסקילה מסביר מדוע עבר לתקווה חדשה. צפו>>>

קריסה של כ-90,000 עסקים-זה מצב חירום!

התוכנית הכלכלית של תקווה חדשה תיתן שוויון הזדמנויות לכל אזרחי המדינה ותזניק את הפריפריה, באמת.

גם לתושבי הפריפריה מגיעה תקווה חדשה!

מי ששבר-לא יוכל לתקן. גדעון סער כן.

ממשלה בראשות גדעון סער תחבר את עם ישראל, ותפעל בצורה מאחדת ולא מפלגת. אנחנו נעשה את העבודה בלי שנתרברב לפני שהיא מסתיימת. בואו נתחיל.

חוזרים להיות עם אחד, עם חזק.

יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער ויו"ר ועדת הקורונה ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון ביקרו בבית החולים לניאדו

השניים התקבלו על ידי מנכ"ל בית החולים נדב חן והאחות הראשית אסתר שיר, אשר שיתפו אותם בעומס והמצוקה שנוצרה עקב העומסים הכבדים במחלקת הקורונה. לאחר מכן ערכו סיור במחלקה למיון נשימתי ובמרכז הבקרה של מחלקת הקורונה ונפגשו עם צוותי הרפואה במקום. יו"ר מפלגת תקווה חדשה גדעון סער: "לצערי ההתמודדות של הממשלה עם הנגיף לא משתפרת. היינו עדים אתמול לישיבת ממשלה הזויה שעד לדקה האחרונה היו קטטות על מועד הארכת הסגר. חייבים תכנון גם כשיוצאים מסגר וחייבים להחיל טיפול דיפרנציאלי. צריך למזער את הנזק שנעשה לכלכלה, לחברה, לבריאות ולפרנסה של אזרחי ישראל."

ח"כ הילה שי וזאן מצטרפת לרשימת "תקווה חדשה" לכנסת ה-24.

ח"כ הילה שי וזאן (40), ילידת בת ים ותושבת מודיעין מכבים רעות, אם ל-4, מכהנת כחברת הכנסת בכנסת ה-23. עם הצטרפותה ל״תקווה חדשה״ - תגיש ח״כ שי-וזאן את התפטרותה מהכנסת, אליה נבחרה בבחירות האחרונות מטעם רשימת ״כחול לבן״.

ט"ו בשבט שמח לכל בית ישראל!

ראש המועצה האזורית גליל תחתון, ניצן פלג, הודיע על תמיכתו ב״תקווה חדשה״ ובגדעון סער לראשות הממשלה

יו״ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער: ״מודה לניצן פלג על התמיכה בי ובתקווה חדשה. ביחד נפעל להמשיך ולקדם את ההתיישבות ואת הגליל״ חה״כ יועז הנדל: ״מברך את חברי ניצן פלג, מנהיג עם מחרשה וחזון, על הצטרפותו. תקווה חדשה מחזירה עטרה ליושנה בתחום ההתיישבות והחקלאות. ניצן ואנשי המועצה שלו מייצגים את ההצמדות לקרקע והציונות המודרנית. יש להתיישבות העובדת בית״

עו״ד סהר פינטו מצטרף לנבחרת ״תקווה חדשה״

סהר פינטו, יליד קריית גת (41), נשוי ואב ל-3, מכהן כחבר המועצה המקומית גדרה ועומד בראש סיעת ״גדרתים", המונה 5 מתוך 15 חברי המועצה המקומית. פינטו, עורך דין במקצועו, כיהן כיועץ המשפטי של עיריית רמת גן והיה בעלים של משרד עו״ד עצמאי. בעבר כיהן בשורה של תפקידים ציבוריים, בהם: סגן יו״ר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת, חבר הנהלת הקונגרס היהודי העולמי, הוביל צוות למאבק בשחיתות שלטונית במסגרת המכון הישראלי לדמוקרטיה, כיהן כדירקטור במועצה הציבורית להנצחת זכרו ומורשתו של זאב ז'בוטינסקי, ועוד

תקווה ירוקה- רפורמת הקנאביס של תקווה חדשה

קראו עוד: https://www.newhope.org.il/420-greenhope/

סרטון #3 מתוך תוכנית חמש הנקודות לשיקום הכלכלה ולצמיחה. צפו>>>

סרטון #2 מתוך תוכנית חמש הנקודות לשיקום הכלכלה ולצמיחה. צפו>>>

סרטון #1 מתוך תוכנית חמש הנקודות לשיקום הכלכלה ולצמיחה. צפו>>>

לקשישים מגיעה תקווה חדשה. צפו>>>

61 שניות על ראש הממשלה הבא, גדעון סער. צפו>>>

יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער ויו"ר ועדת הקורונה, ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון סיירו בעסקים בדרום תל אביב שנפגעו כתוצאה ממשבר הקורונה

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער: "מאכזב ומתסכל לראות שלמרות שאנחנו בתוך האירוע הזה שנה, סוגיות היסוד לא זכו לפתרון כי מתעסקים בפוליטיקה ולא רואים את האנשים שבשטח. נקים ממשלה שרואה את המצוקות של האנשים ונותנת להן מענה"

מנכ"ל ארגון אורט העולמי לשעבר אבי גנון מצטרף לתקווה חדשה

גנון, בן 49, הוא יליד העיר באר שבע. באמתחתו 23 שנות עשייה ציבורית, עם ניסיון עשיר של פעילות חינוכית-ציונית הן בארץ, עם התמקדות בצמצום פערים בחברה הישראלית והן בחו"ל, אשר עסקה בעיקר בחיזוק הקשר בין הקהילות יהודיות בעולם לישראל.

תוכנית תקווה חדשה: העלאת הבטחת הכנסה לקשישים וביטוח סיעודי ממלכתי

כ-200,000 קשישים בישראל חיים היום ברמה של עוני מחפיר ומספרם הולך וגדל מדי שנה. מתוך מחויבות לדור המבוגר ומתוך מחויבות לאפשר להם להזדקן בכבוד ממשלת תקווה חדשה תקדם עם הקמתה שני מהלכים מרכזיים לרווחת הקשישים בישראל:

בני בגין מצטרף לרשימת תקווה חדשה בראשות גדעון סער.

בגין בגין: "בשנים האחרונות ובייחוד בשנה האחרונה, אנחנו עדים לתופעה מוזרה ומסוכנת. דווקא מן הממשלה יוצאות התקפות חריפות, גסות, נגד מוסדות השלטון המרכזיים במדינת ישראל, המוסדות הממלכתיים שלנו. את התופעה הזו צריך להפסיק."

גדעון סער: "אני מאמין. ומי שמאמין לא מפחד".

יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער במאהל המחאה של בתי החולים הציבוריים: "קורא לממשלת המחדל להתעשת ולתת לאלו שעומדים בחזית פתרון מידי"

על רקע קריאת מנהלי בתי החולים הציבוריים, הגיע הערב (ג') יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער למאהל המחאה מחוץ למשרד האוצר בירושלים.

שיר הברדק #2

הדליקו רמקולים

יו"ר מועצת יש"ע וראש המועצה האזורית בקעת הירדן הודיעה על תמיכתו בתקווה חדשה ובגדעון סער:

"אני מצטרף ל"תקווה חדשה", מאמין במנהיגות של גדעון סער ותומך בו לראשות הממשלה".

מישל בוסקילה, המשנה לראש העיר אשקלון, מצטרף לנבחרת תקווה חדשה לכנסת ה-24.

בוסקילה היה עד להקמת תקווה חדשה מהפעילים המרכזיים של תנועת הליכוד, חבר הליכוד במשך 29 שנים ובין היתר כהן עד עתה כיושב ראש סניף הליכוד באשקלון, חבר מזכירות הליכוד וחבר מרכז התנועה. בוסקילה מכהן כחבר מועצת העיר אשקלון משנת 2009. בבחירות המוניציפליות ב-2018 הוביל בוסקילה את רשימת הליכוד למועצת העיר אשקלון והוא מכהן עד היום כמשנה לראש העיר וממונה על מסחר והתעשיה ואיכות הסביבה בהנהלת העיר.

גדעון סער: "אחרי יותר מעשרים שנה בצמתי קבלת ההחלטות של המדינה - אני מתמודד על תפקיד ראש ממשלת ישראל. כדי לשנות כיוון למען עתיד ילדינו. כדי לאחד את העם. כדי להחזיר את התקווה"

תקווה חדשה מבטיחה - נקים אוניברסיטה בגליל

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער: "הגיע הזמן להשקיע בצפון ולהזניק אותו. ממשלה בראשותי תפעל להבאת מקומות עבודה איכותיים לצפון ותקים אוניברסיטה בגליל שתהווה עוגן לאזור כולו, כחלק מתוכנית לאומית להזנקת הצפון."

דני דיין מצטרף ל״תקווה חדשה״ ולרשימתה לכנסת.

דני דיין, שכהן 4 שנים כקונסול הכללי של ישראל בניו-יורק והיה יו"ר מועצת יש"ע מצטרף לנבחרת ״תקווה חדשה״. במסגרת תפקידו יצר דיין קשרים הדוקים ביותר עם כל גווני הקהילה היהודית, עם בכירי שתי המפלגות הגדולות ושלל קבוצות בחברה האזרחית האמריקנית וזכה להערכה מקיר לקיר על אופן ביצוע תפקידו.

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער להנהלת איפא"ק: "אני קורא לנשיא הנבחר ביידן והממשל החדש- אל תחזרו להסכם הגרעין הקודם עם איראן"

הערב (ד') שוחח יו"ר מפלגת תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער עם הנהלת איפא"ק, השדולה האמריקאית הפרו-ישראלית. השנה, בשל מגפת הקורונה, התקיימה השיחה עם ההנהלה בזום ולא בירושלים, כנהוג בשגרה. יו"ר תקווה חדשה גדעון סער התייחס לנושא הגרעין האיראני: "אני קורא לנשיא הנבחר ביידן ולממשל החדש: אל תחזרו להסכם הגרעין הקודם עם איראן.

קמפיין השטח של תקווה חדשה- ״זומטולה עד אילת״

יו״ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער השיק הבוקר את האולפן המיוחד של ״תקווה חדשה״ ממנו יועברו מפגשי זום של תומכי תקווה חדשה בכל רחבי הארץ, כתחליף לכנסים הנהוגים שלא בימי קורונה.

מחליפים את ממשלת הברדק - בגדעון סער חזק.

הדליקו רמקולים וצפו>>

יו״ר תקווה חדשה גדעון סער בביקור הבוקר במתחם החיסונים ברמת גן: "חייבים לחסן מיידית את עובדי החינוך המיוחד שממשיכים לעבוד גם בסגר״

"קראתי כבר לפני שבועיים לחסן את עובדי מערכת החינוך, את הגננות והמורים. הדבר הזה לא נעשה לצערי הרב. אנחנו חייבים לשאוף לחידוש הלימודים בהקדם האפשרי ולשם כך צריך כבר היום לדאוג לחיסון עובדי ההוראה. מה שהכי דחוף, זה לחסן מיידית את עובדי החינוך המיוחד שממשיכים לעבוד גם בסגר ועושים עבודת קודש. צריך לתת להם את האפשרות לעבוד בבטחה, לשמור על הבריאות שלהם ושל הילדים. אני לא מבין את ההתנגדות העיקשת של משרד הבריאות לחסן את עובדי ההוראה"

מדינת ישראל נכנסת לסגר נוסף. יו"ר תקווה חדשה גדעון סער: ״ממשלת ישראל אכזבה. נתניהו נכשל כישלון מנהיגותי וניהולי מוחלט. דבר אחד ברור: מי שכשל- לא יוכל לתקן״

מחליפים את האכזבה- בתקווה חדשה!

מחליפים את האכזבה בתקווה- הצטרפו אלינו ונחזיר את התקווה למדינת ישראל!

גם אסף איזק ראש מועצת חוף הכרמל מביע תמיכה ב״תקווה חדשה״ ובגדעון סער לראשות הממשלה

יו״ר תקווה גדעון סער: ״החינוך יהיה מהנושאים שיעמדו בראש סדר העדיפויות של ממשלה בראשותי."

יו״ר תקווה גדעון סער: ״החינוך יהיה מהנושאים שיעמדו בראש סדר העדיפויות של ממשלה בראשותי. כשר החינוך הובלתי, יזמתי ובצעתי את המהלך הגדול לחינוך חינם לגילאי 3-4. ממשלה בראשותי תעביר את האחריות לחינוך בגיל הרך מגיל לידה ועד גיל 3 למשרד החינוך, תיצור רצף פדגוגי בגילאים החשובים ביותר לילדינו ותקבע סטנדרטים ראויים של פיקוח והכשרה. גם בחינוך-יש תקווה חדשה!"

גם ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר מצטרף לתמיכה ב״תקווה חדשה״ ובגדעון סער לראשות הממשלה

רפורמת המשפט חלק ב'

גדעון סער מציג את החלק השני מתוך תכניתו לתיקון מערכת המשפט כראש ממשלה. צפו>>>

גדעון סער בסרטון ראשון מתוך התכנית שלו לתיקון מערכת המשפט כראש. צפו>>>

עו״ד מיכל דיאמנט מצטרפת לנבחרת ״תקווה חדשה״.

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער: "עו״ד מיכל דיאמנט היא אשה עם השקפת עולם סדורה, המבינה לעומק את חשיבות אחדות העם כערך וכיסוד בעוצמה הלאומית שלנו. היא תצטרף לנבחרת תקווה חדשה לכנסת ה-24, תשתלב בצוות המכין את תוכנית תקווה חדשה לרפורמות במערכת המשפט ותתמקד בנושא זכויות האזרח בחקירה ובמשפט."

יו"ר ועדת הקורונה, יפעת שאשא ביטון: "קבינט הסגרים הכניס אותנו ל'פייק סגר' שלא מחסל את המחלה, הוא מחסל רק את העסקים!"

יו"ר ועדת הקורונה יפעת שאשא ביטון (תקווה חדשה) קיימה היום מפגש עם ראשי רשויות בנושא תכנית המפלגה לשינוי שיטת הממשל והעברת סמכויות מהשלטון המרכזי לרשויות המקומיות. "הדבר היחידי שקטעו בסגר, זה את הפרנסה של האנשים ולא שום דבר אחר".

ראש העיר חדרה תא״ל (מיל.) צבי גנדלמן, הודיע היום על פרישה מהליכוד, והצטרפות ל״תקווה חדשה״ ותמיכה בגדעון סער לראשות הממשלה

בשורה משמחת לשנה האזרחית החדשה: החל מה-1 לינואר 2021 יוכלו לתבוע תושבי הישובים הנכללים בחוק 'עכו', החזרים כספיים בגין הטבות המס שאושרו בחוק אותו יזמה ח"כ לשעבר מיכל שיר בכנסת האחרונה.

כזכור, במסגרת החוק שונו הפרמטרים בהטבות המס כך שישוב עירוני שהמדד החברתי כלכלי שלו 4 ומטה והמדד הפריפריאלי שלו 4 ומטה, הנמצא במפת הישובים הזכאים להטבות מס, יהיה זכאי לתוספת של עד 5% בהטבת המס, וכן 36 אלף שקל לתקרת ההכנסה, בלבד שההטבה לא תעלה על 12% ו-168 אלף שקל.

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער בביקור בלוד: "מדינה רצינית חייבת להשליט חוק וסדר בכל שטחה. נשק בלתי חוקי מסתובב ברחבי המגזר הערבי בכמויות והממשלה לא עושה דבר".

סער ביקר הבוקר את התושבים שרכביהם הוצתו השבוע. בשיחה עמם אמר: "מה שקורה פה בלוד, מרכז הארץ, זה דבר הזוי. אובדן תחושת הביטחון האישי של התושבים, האלימות שבאה לידי ביטוי בהרבה צורות, שימוש בנשק בלתי חוקי שנפוץ בצורה קיצונית במגזר הערבי."

ראש העיר ראשון לציון, הרביעית בגודלה בישראל, מביע תמיכה ב״תקווה חדשה״ ובגדעון סער לראשות הממשלה.

ראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי מצטרף לרשימת ״תקווה חדשה״ בראשות גדעון סער.

ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי: ״ אני נרגש ושמח להצטרף לתנועת תקווה חדשה בראשות גדעון סער, ראש הממשלה הבא של ישראל. ישראל זקוקה להנהגה חדשה ולתקווה חדשה. החלטתי לעזוב את תנועת הליכוד בה הייתי חבר שנים ארוכות, משום שהתנועה ומנהיגה, בנימין נתניהו, שינו את פניהם ואכזבו את הציבור. דווקא היום, בשעה שאנו זקוקים יותר מכל לאחדות, הליכוד בהנהגת נתניהו מוביל שיח מפלג, משסה, מתלהם, ונוקט בתרבות של הכפשה."

גדעון סער בראיון לאיילה חסון, חדשות 13:

"טובת המדינה מחייבת את החלפת נתניהו. אני מתכוון להחליף את נתניהו ומאמין שהציבור ייתן בי את האמון. בשום תסריט לא אשב בממשלה בראשותו, כי המשך כהונתו מנוגד לטובת המדינה ועל זה לא אתפשר.״ צפו בראיון המלא >>

ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון: "החלטות אמיצות בזמן היו מונעות סגר שלישי"

רגע לפני הסגר השלישי, יו"ר ועדת הקורונה, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון, התייחסה להחלטת הממשלה ובקרה בחריפות את ההחלטה לצאת לסגר שלישי, במקום ביצוע פעולות מנע ; פעולות אכיפה נחושות של התקהלויות, בדיקות המוניות בישובים אדומים, בדיקות סקר במערכת החינוך, ביצוע בדיקות בנתב״ג לחוזרים כדי לא לייבא את הנגיף, הענקת סמכויות נרחבות לראשי הערים, והמשך חיזוק מערכת הבריאות.

גדעון סער : ״אני שמח וגאה על החלטתו ובחירתו של חברי, השר זאב אלקין להצטרף ל״תקווה חדשה״ בראשותי.

אני מכיר היטב את זאב שנים רבות כאחד מנבחרי הציבור האיכותיים ביותר, החכמים ביותר והערכיים ביותר בזירה הפוליטית שלנו. השר אלקין עבר מסלול ציבורי מרשים ובצע תפקידים רבים ומגוונים בכנסת ובממשלה, ונסיונו עשיר במיוחד. הוא בקיא מאין כמותו בסוגיות הבטחון הלאומי של ישראל, בשדה המדיני, בנושאי הליבה של הציונות - עליה והתיישבות, בתחום החינוך, המדע וההשכלה הגבוהה.

השר זאב אלקין פורש מהליכוד ומצטרף לתקווה חדשה בראשות גדעון סער

"אנחנו הולכים לבחירות רביעיות בגלל רצון נתניהו להשפיע על מינוי פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה" צפו בדבריו המלאים:

סיור ביה"ח הדסה ותוכנית שלושת השלבים

המועמד לראשות הממשלה, גדעון סער סייר יחד עם הצוותים הרפואיים במרכז רפואי הדסה עין כרם, ירושלים.
בפתח דבריו הודה סער לצוותים הרפואיים ואמר: ״שוב שומעים היום דיבורים על סגר נוסף. יש אלטרנטיבה ללולאת הסגרים שיוצרת נזק מתמשך לכלכלה הישראלית ולאזרחים״.

הצטרפות שאשא-ביטון

גדעון סער ויו״ר ועדת הקורונה ח״כ ד״ר יפעת שאשא-ביטון הגיעו להסכמה בדבר שותפות המבוססת על ערכים משותפים ועל הבנת האתגרים העומדים בפני המדינה והצורך לחולל שינוי.
ח״כ שאשא-ביטון תהיה מ״מ וסגנית יו״ר התנועה החדשה ותוצב במקום השני ברשימה בבחירות לכנסת.

הדלקת נרות יחד עם לילי בן עמי- חוק האפוטרופסות

גדעון סער הדליק הערב נרות בביתה של הגב׳ לילי בן עמי, אחותה של מיכל סלה ז״ל שנרצחה בידי בן זוגה סער: ״לילי הייתה שותפה מלאה להליך החקיקה של החוק שאושר סופית אתמול בכנסת וקבע את העקרון של שלילת אפוטרופסות על מבצעי עבירות של רצח, ניסיון לרצח ואונס קטין במשפחה. החוק הזה עושה צדק עם הקורבנות ומשפחותיהם ומאפשר למשפחות שעברו את הטראומות הקשות ביותר לנסות ולהשתקם ולשקם את חיי הילדים. אני מאוד מתרגש להיות כאן הערב ולחגוג איתכם את חג החנוכה. ביחד הבאנו אור וגרשנו חושך״.

תוכנית 3 השלבים של גדעון סער למדינה ירוקה

מגפת הקורונה מלוה אותנו כבר יותר משנה. החיים שלנו מתנהלים מגל הדבקה אחד לשני, ומסגר לסגר.
לצפייה בתוכנית 3 השלבים >>>

10 עובדות על גדעון סער

10 עובדות שלא ידעתם על גדעון סער >>>

ראיון פגוש את העיתונות

"מי שרוצה את נתניהו כראש ממשלה- שלא יצביע עבורי"

הכרזה - גדעון סער

גדעון סער מתייצב בראש תנועה פוליטית חדשה, ויתמודד על ראשות הממשלה בבחירות הקרובות במטרה להחליף את בנימין נתניהו ולהחזיר את התקווה למדינת ישראל.
בהכרזה שנתן לכלי התקשורת נימק את מהלך זה והציג את חזונו להחזרת התקווה למדינת ישראל