גדעון סער

גדעון סער נולד בתל אביב בכ”ו כסלו, נר שני של חנוכה, 9 בדצמבר 1966, בן בכור לברוריה, מורה ולשמואל סרצ׳נסקי, רופא ילדים שעלה מארגנטינה. בתיכון הצטרף לתנועת “התחיה” ונבחר לעמוד בראש “נוער התחיה”.

ד"ר יפעת שאשא ביטון

יפעת שָׁאשָׁא-ביטון (נולדה ב-23 במאי 1973) כיהנה כשרת הבינוי והשיכון ,כיו"ר הוועדה לזכויות הילד בכנסת ה-20 ויו"ר הוועדה המיוחדת לעניין נגיף הקורונה בכנסת ה-23. שימשה קודם לכן כסגנית ראש עיריית קריית שמונה. לפני כניסתה לפוליטיקה הייתה אשת חינוך, בעלת תואר דוקטור (בהצטיינות) בחוג לחינוך באוניברסיטת חיפה, וסגנית הנשיא במכללת אוהלו בקצרין.

זאב אלקין

זאב אֶלְקִין (נולד ב-3 באפריל 1971, ח' בניסן ה'תשל"א) עלה לישראל בגיל 18 מחרקוב אוקראינה, בשנת 1990. לפני עלייתו ארצה היה ראש ארגון מורים לעברית ומזכ"ל בני עקיב בברית המועצות. אלקין למד תואר ראשון במתמטיקה באוניברסיטה העברית ולאחר מכן למד תואר ראשון ושני בהיסטוריה של עם ישראל . טרם היבחרו לכנסת היה בשלבים מתקדמים של עבודת הדוקטורט והיה מרצה ומנהל מרכז למדעי היהדות באוניברסיטה העברית...

ד"ר יועז הנדל

יועז הנדל (נולד ב-22 במאי 1975) בעל דוקטורט בהיסטוריה. כיהן בתפקיד שר התקשורת ,כראש מערך ההסברה הלאומי במשרד ראש הממשלה וכראש המכון לאסטרטגיה ציונית. לפני כניסתו לפוליטיקה היה פובליציסט ומגיש רדיו. בשנת 2012 קיבל את אות אביר איכות השלטון, מטעם התנועה לאיכות השלטון בישראל.

צבי האוזר

צבי (צביקה) האוזר (נולד ב-5 ביולי 1968) יו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת. כיהן כמזכיר הממשלות ה-32 וה-33, בין השנים 2009–2013, שימש בתפקיד יושב הראש של המועצה לשידורי כבלים ולוויין, היה חבר הנהלה במספר מוסדות ציבוריים וכן מילא שורה של תפקידי מפתח בשוק התקשורת והשידורים בישראל. האוזר הוא מיוזמי חוק יסוד: ישראל מדינת הלאום של העם היהודי.

מיכל שיר-סגמן

מיכל שיר-סגמן נבחרה לכנסת בשנת 2019, וכיהנה כחברה בוועדת הכספים, וועדת הפנים, הוועדה לזכויות הילד וממלאת מקום בוועדת החוץ והביטחון. כחלק מפעילותה הפרלמנטרית, העבירה את חוק הטבות המס, שהעניק לשורה של יישובים תוספת של 5% בהטבת המס, ביניהם: עכו, טבריה וחצור הגלילית, והאריך הוראת שעה המעגנת הטבות מס ליותר מ-70 ישובים בפריפריה...

שרן השכל

שרן הַשְׂכֵּל (נולדה ב-4 במרץ 1984) כיהנה כסגנית יו"ר הכנסת ,כיו"ר הוועדה הפרלמנטרית למועצת אירופה בכנסת ה-23 וכיו"ר ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה. יזמה את השדולה לפיקוח על אונר"א. שרן זכתה במקום הראשון במדד החירות של התנועה הליברלית החדשה שבע פעמים ברציפות, על פעילותה בכנסת לקידום שוק חופשי וצמצום רגולציה. היא יזמה את החוק להצלת ערוץ 20 ואת החוק שחייב גופי ממשל להעניק שירותים לאזרחים באמצעים דיגיטליים ואת התיקון לפקודת הכלבת.

מאיר יצחק הלוי

נולד ב 18.6.53 ומכהן כראש העיר אילת משנת 2003 (17 שנים). איש עשייה וחינוך, הפך את אילת לבירת התיירות של ישראל, הזניק את אחוז הזכאים לבגרות מעל לפי 2 ובתקופת כהונתו זכתה העיר אילת - שלוש פעמים בפרס החינוך הארצי. בין היתר, יזם ויישם את התוכנית ״עיר ללא אלימות״ שהפכה לתוכנית לאומית. התמודד באומץ ובנחישות אל מול ניסיונות השתלטות על הטיילת ועל קטעי חוף והשליט שם חוק וסדר תוך פינוי מאות דוכנים, עשרות דרי חוף, ומבנים לא חוקיים על החופים כולל פינוי של גופים מוסדיים שהחזיקו בקטעי חוף. ביחד עם גדעון סער החזיר את הטבות המס לתושבי אילת. היום, הוא שותף לתקווה החדשה.

מיכל דיאמנט

מיכל דיאמנט (נולדה ב-19 במאי 1982) היא בעלת ניסיון של כ-12 שנים במשרדי עורכי דין מובילים והתמחתה בניהול תיקים גדולים ומורכבים, בעיקר בתחום הכלכלי. מכהנת כחברת ועד מנהל בעמותה להנצחת מורשת לוחמי חירות ישראל (לח״י). בעלת תואר ראשון במשפטים ובניהול ותואר שני במשפטים, שניהם מאוניברסיטת תל-אביב.

דני דיין

יליד בואנוס איירס, ארגנטינה. עלה לארץ בשנת 1971 ושירת בצה"ל 7.5 שנים, השתחרר בדרגת רב סרן (מיל'). בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב (אונ' בר אילן) ותואר שני במימון (אונ' תל אביב). בשנת 1982 (בגיל 26) הקים את חברת "אלעד מערכות תוכנה" ועמד בראשה תחילה כמנכ"ל וכיו"ר. החברה העסיקה למעלה מ-500 אנשי מקצוע בתחום טכנולגיות המידע והייתה אחת החברות הפרטיות הגדולות בתחום בישראל...

מישל בוסקילה

מישל בוסקילה (נולד ב 20.4.1966), יזם ואיש עסקים, יליד העיר אשקלון ומכהן כמשנה לראש עיריית אשקלון. מישל מכהן כחבר מועצת העיר אשקלון משנת 2009. בבחירות המוניציפליות ב-2018 הוביל בוסקילה את רשימת הליכוד למועצת העיר אשקלון והוא מכהן עד היום כמשנה לראש העיר, וממונה על מסחר והתעשיה ואיכות הסביבה בהנהלת העיר. מישל הוא איש עסקים, יזם ויו״ר של מספר חברות שעוסקות ביזמות ובעל ניסיון עשיר בתכנון וביצוע פרויקטים למגורים, מלונאות, נופש ומסחר.